دانلود پایان نامه

پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :  مبانی و ماهیت حقوقی اعتبارات اسنادی براساس ucpو ucc

تکه ای از متن پایان نامه :

ضمن تعریف اعتبارات، مزایا و معایب، اهمیت آن در تجارت الکترونیک، ماهیت حقوقی، کاربرد اعتبار و پوشش آن مطالعه گردیده می باشد. در فصل سوم ویژگی های حقوقی حاکم بر اعتبارات اسنادی به طور مفصل اظهار گردیده و پس از مطالعه منابع حقوقی، دو اصل بنیادین حاکم بر حقوق اعتبارات اسنادی یعنی اصل استقلال اعتبار و اصل انطباق دقیق اسناد با شروط اعتبار که با اندکی تفاوت در کلیه نظامهای حقوقی در قلمرو اعتبارات اسنادی اجرا می گردد، معرفی می گردد. در پایان نیز در فصل چهارم روش های حل اختلاف در اعتبار اسنادی اظهار گردیده و پس از نتیجه گیری به ذکر پیشنهاداتی جهت کارآمدترشدن این روش کاربردی پرداخته شده می باشد.

 

 

 

 

نیز حذف عبارات و اصطلاحاتی که منجر به برداشت های مختلف و در نتیجه ناهمگونی می گردید مورد بازنگری های متعدد قرار گرفته می باشد.[1] به ترتیبی که ششمین تجدید نظر آن  در نشریه شماره 600 آی.سی.سی. تحت عنوان یو.سی.پی. 600با قابلیت اجرا از اول جولای 2007 میلادی انتشار پیدا نمود.[2]

در پاسخ به این پرسش که چگونه مقررات متحدالشکل اعتبارات اسنادی توانسته در طی این دوره طولانی همچنان بقوت و اعتبار خود باقی بماند، رئیس

  1. 5. مقررات متحدالشکل اعتبارات اسنادی، متن فارسی ندارد و متن انگلیسی ملاک اقدام می باشد و این متن، توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به فارسی ترجمه شده می باشد.
  2. 1. ارجاعات این پایان نامه به یو.سی.پی.، اشاره به یو.سی.پی.600 خواهد داشت مگر خلاف آن ذکر گردد.

مبانی و ماهیت حقوقی اعتبارات اسنادی براساس ucpو ucc

برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه

دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد رشته حقوق : مبانی و ماهیت حقوقی اعتبارات اسنادی براساس ucpو ucc