از بین بردن بوی بد بدن با روش های طبیعی · | بیماری

: روشای طبیعی واسه نابود کردن بوی بد بدن رو در ادامه می خونین

RF5377813

نابود کردن بوی بد بدن با جوش شیرین و آب

این پای ثابت آشپزخانه می تونه خیلی کارا برامون بکنه، مخصوص نابود کردن باکتریا و بوی بد زیر بغل. یه هشتم قاشق چای خوری جوش شیرین رو با مقداری آب ترکیب کنین تا خمیر دئودورانت بدست بیارین. جوش شیرین محل رو تمیز و از بوی قوی جلوگیری می کنه و باعث تازگی اون قسمت می شه.

نابود کردن بوی بد بدن با جوش شیرین و نشاسته ذرت

هیچکی دوست نداره بوی بد بده و در اختیار داشتن جوش شیرین و نشاسته ذرت کمک می کنه جلوی بوی بد رو بگیرین. ترکیب برابر جوش شیرین و نشاسته ذرت پودر ضد بویی رو تشکیل میده که جلوی باکتریا رو قبل از پخش شدن میگیره. به آرومی  این پودر رو زیر بغل خود بزنین و با بوی بد خداحافظی کنین.

نابود کردن بوی بد بدن با جوش شیرین و روغنای طبیعی

با اینکه جوش شیرین یکی از قوی ترین ضد بوهاه اما بوی خاصی نداره. مقداری از روغنای طبیعی خوش بو مانند اسطخودوس یا لیمو رو با جوش شیرین ترکیب کنین تا علاوه بر اینکه جلوی باکتریا رو می گیرین بوی خوبی هم بدین.

نابود کردن بوی بد بدن با پودر بچه

پودر بچه فقط واسه کودکان نیس: این پودر می تونه زیر بغلا رو خشک کنه تا از عرق کردن زیادتر از اندازه جلوگیری شه. استفاده دوباره لازمه چون پودر بچه به اندازه جوش شیرین قوی نیس و واسه اینکه عرق نکنین به کمی مراقبت بیشتر نیازه.

نابود کردن بوی بد بدن با آب لیمو

اگه به دنبال از بین برنده بوی بد قوی می گردید بهتر از آب لیمو پیدا نمی کنین. اسید سیتریک موجود در آب لیمو قوی ترین باکتریا رو هم میکشه. با این حال حواستون باشه ، اگه زیر بغل حساسی داشته باشین یا تازگیا اصلاح داشتین ممکنه احساس سوزش کنین.

نابود کردن بوی بد بدن با روغن نارگیل

روغن نارگیل یکی از موارد محبوب در دنیای زیبایی و آرایشه و می تونه نقش بر طرف کننده بوی بد رو هم اجرا کنه. بوی سبک و طبیعی اون به همراه ترکیبات ضد باکتریش به همون خوبی صورتتون واسه زیر بغل کار می کنه.

نابود کردن بوی بد بدن با سرکه سیب

به عنوان یه ضد عفونی کننده سرکه سیب می تونه خوب با بوی بد هم مقابله کنه. حالا خوبیش اینه بوی تند اون کم کم محو می شه، اما خود سرکه در محل باقی می مونه از بوی بد پیشگیری می کنه. مقداری از اونو به زیر بغل خود بزنین تا از بوی بد در امان بمونین.

نابود کردن بوی بد بدن با یه قالب صابون

وقتی هر چیز دیگری در نابود کردن بوی بد شکست خورد یه قالب صابون می تونه بسیار کمک کننده باشه. مقداری صابون کشیدن به زیر بغل مرطوب کمک می کنه از هر بوی بدی در امان بمونین و عرق نکنین.

منبع :gahar.ir