از بین بردن بدون دردسر چربی ها با لیپوماتیک | رژیم غذایی

نابود کردن بدون دردسر چربیا با لیپوماتیک 

لیپوماتیک روش جدیدیه واسه نابود کردن چربی ها که نه به جراحی احتیاج داره و نه به روشای سنگین آب کردن چربی شباهت داره.لیپوماتیک آخرین موفقیت بشر در رسیدن به تکنولوژی واسه کاهش چربی است. در این روش که به وسیله FDA هم تایید شده به کاهش چربی بدن می پردازن.این روش در مقایسه با بقیه روش ها موثرتره و یافته های باورنکردنی از خود نشون داده.

لیپوماتیک یه روش بدون درد ، غیر جراحی و غیر تهاجمیه که با بی حسی موضعی حجم خیلی از سلولای چربی تنها تو یه جلسه نابود می کنه.

بیماران می تونن یافته های اولیه رو در همون لحظه و یافته های پایانی از دست دادن چربی رو در حدود سه ماه ببینن.بدون این دست اون دست کردن پس از جراحی اونا می تونن به فعالیت روزمره خود بپردازند. با استفاده این روش سوزش، کبودی و تورم پوست بطور زیادی کم میشه.

از اثرات مهم اون میشه به نابود کردن سلولیت و سفت کردن پوست اشاره کرد که از ۱ تا ۶ ماه پس از انجام لیپوماتیک میشه دید. لیپوماتیک از آخرین روشای لاغری است که ایمن ، آسون و موثره.

درواقع ، این دستگاه از یه کانول مکش ارتعاشی تشکیل شده و نوسانات ، چرخش و ارتعاشات اون با یه موتور پنوماتیک موجب می شه که به وسیله هوای فشرده این کانول حرکات سه گانه داشته باشه. به اینصورت که تو یه راه مارپیچ از سه حرکت جهت خرد کردن چربیا استفاده می کنه.

اصل اموبوسیون ( ذرات چربی در آب ) اجازه میده تا بافتای چربی بدون آسیب رسوندن به بافتای دیگه مانند عضلات ، عروق خونی و اعصاب حذف شن.

لیپوماتیک فناوری خاص ایه که ارتعاشات ثابتی بوجود میاره. مطمئنا جراح در این روش با آرامش کار می کنه و احتیاجی به به کار گیری نیروری فیزیکی خود نداره.دقت در حرکت در این روش رو نباید از یاد برد چون در بهبودی مریض تاثیر داره.

همونطور که در بالا اشاره کردیم در این روش سلولای چربی واسه اولین بار با ابزاری بنام کانولا شکسته می شن که دلیل اون حرکات ارتعاشی این دستگاهه و بعد چربی به آرومی از بدن مکیده می شه.

امتیازات به کار گیری لیپوماتیک

ـ ایمن ، موثرو آسون

ـ اگه کانول با بافت غیر چربی مواجه شه سیستمای امنیتی فعال اجازه توقف میدن.

ـ درد اون کمه یا بعبارتی هیچ دردی نداره چون مثل قلقلک دادن می مونه.

ـ مدت زمان جراحی کمه.

ـ بهبودی خیلی سریع بدست میاد.

مقایسه لیپوماتیک و اولتراسونیک لیپوساکشن

لیپوساکشن هم یه عمل خوشگلیه که روش اون تا حدودی قدیمیه و به وسیله دستگاه های قدیمی انجام میشه.در نتیجه این عمل جراحی درزمان روند شکستن سلولای چربی بدن شما درد بسیاری رو تحمل می کنه چون در این روش از امواج مافوق صوت به روشی به طور کامل خشن واسه وارد کردن شوک به چربیا استفاده می شه.

لیپوساکشن خطرات بسیاری داره از جمله اینکه نه فقط این امواج صوتی باعث شکسته شدن بافتای چربی می شن بلکه امکان داره به اعصاب ، عضلات و عروق خونی بدن هم آسیب وارد کنن که نتیجه اون مطمئنا خوب نیس.

لیپوماتیک اما روشی درمانیه که به آرومی به فعالیت می پردازه. این دستگاه به کمک هوای فشرده و یه کانول بطور خودکار چرخش ۳۶۰ درجه ای داره و این حرکت دلیل می شه که چربیا خرد شده و همزمان بیرون کشیده شن. این روش بسیار امن و موثر بوده و خطرات اون اگه اقدامات ایمنی لازم انجام گیرد بسیار کمه.

 

.

منبع :gahar.ir