از بین بردن اگزما به کمک پروتئین | بیماری

: نابود کردن اگزما به کمک پروتئین

محققان تازگیا روشی جدید واسه درمان اگزما پیدا کردن که به وسیله اون حساسیت و خارش پوست تا حدودی از بین میره به وسیله به کار گیری پروتئین میشه مشکلات و آسیبای این مریضی رو نابود کرد

محققان تازگیا یه جور درمان جدید واسه کاهش مشکلات به وجود اومده به وسیله اگزما پیدا کردن که به صورت تزریق یه جور آنتی بادی است که پروتئینای آلرژی زا در بدن رو خنثی می کنه.

جالبه بدونین، این داروی تزریقی که به پوست تزریق می شه می تونه دلیل کاهش خارش به اندازه ۵۰ درصد و بهبود کیفیت زندگی و خواب افراد گرفتار به اگزما شه.

بررسیا نشون میدن، خارش پوست در افراد گرفتار به اگزما در اثر وجود سطوح بالایی از پروتئین به نام اینترلوکین اتفاق می افته و تزریق داروی شامل آنتی بادی CIM331 می تونه اونو کنترل کنه.

الان واسه درمان این آسیب از کرمای استروئیدی استفاده می شه که مصرف اونا به مدت طولانی می تونه دلیل نازک شدن و یا تغییر رنگ پوست و یا مقاومت به درمان شه.

کارشناسان دانشگاه هوکایدو در کشور ژاپن این روش نوین درمانی رو ایجاد کرده و اونو روی ۲۴ فرد داوطلب با موفقیت آزمایش کردن. کارشناسان این روش درمانی رو بسیار موفق تر از بقیه روشای درمانی اعلام کردن که در اونا به کار گیری شکلای جور واجور کرما و یا داروهای خوراکی لازمه.

منبع : دکتر سلام

منبع :