از بین بردن آکنه صورت با روشهای طبیعی بدون ضرر | سلامت پوست | طب ایرانی

جوش صورت یکی از مشکلات شایع پوستیه که شما رو کلافه و خسته  می کنه. اگه شمام واسه نابود کردن جوش صورت تون از روشای شیمیایی استفاده کردین و به نتیجه نرسیدین، پیشنهاد می کنیم این روشای طبیعی رو امتحان کنین.

یکی از مسائلی که در سلامتی نیاز به توجه فراوون داره مشکل جوش هاس. آکنه ها متخصص پایین آوردن اعتماد به نفس هستن. اونا نه فقط خسته کننده، عذاب آور هستن بلکه مشکلی هستن سمج، مخفی کردنشون سخت و درمانشون مشکل. آکنه ها یه شبه به وجود نیامده ان پس درمانشون هم یه شبه ممکن نیس و ممکنه کمی طول بکشه.

جوش صورت یکی از مشکلات شایع پوستیه که شما رو کلافه و خسته  می کنه‎

وقتی که به این نتیجه می رسید داروهای شیمیایی به کارتون نمیاد به برنامه های غذایی خود گیر می دید. وقتی با رژیم تلاش در درمان پوست خود دارین از خود می پرسین باید گوشت مصرف نکنم؟ گلوتن چیجوری؟ باید واسه یه مدت به جایی سفر کنم که فقط سبزیجات مصرف کنم؟ زیاد می خورم؟ کم می خورم؟ میتونم از این قرصا استفاده کنم؟ کمی دست نگه دارین حساسیت زیادتر از اندازه به رژیم غذایی تنها شادی رو از شما میگیره و تاثیر چندانی نداره.

به جای این کارا گامایی که در زیر اومده رو وارد کارای روزمره خود کنین. در این گاما تشخیص می دید که چه کارایی واسه حل مشکلتون موثره تا حدی که پوستتون در زیبایی مثل پوست شخصیتای کارتونی می شه.

.

منبع :